Zde se můžete zeptat na vše co vás zajímá pomohu buď já nebo i zkušenosti jiných.

Nedávejte zde ani nikde inzeráty jiných prodejců tato stránka slouží pro naše informace na inzeráty a nabídky slouží například bazoš avízo atd.

Diskuzní téma :

Re: kluk ,nebo holka

Datum: 23.08.2015 | Vložil: Katka

Rozdíl je jak kdy kluci jsou ale pro začátečníka určitě lepší jak povahově tak i kvůli říje
Ale jinak nelze říct přesně zda holka kouše nebo kluk je to zaprvé fretka prostě to tak je někdy nepoznáte že má puberu a někdy si to vysloveně vyžerete ať už u kluka či holky pokud to přečkáte tak po kastraci je utlum bud úplný nebo částečný ale s fretkou musíte pracovat sice ona si ochočí vás ale vždy je to pak super parťák.
Jinak co dál je toho spousta ale vyberte si vždy mimčo mazlivé a ne kousavé podané v rukavicích a někde z venkovní voliery.

šílená dálka

Datum: 18.06.2015 | Vložil: Michal

Dobrý den, chci se zeptat zda při koupi mláděte by nebyla možná nějaká přibližovací doprava směrem k praze nebo brnu.. Tím mám na mysli, jestli někdo od Vás nemívá cesty těmito směry (PPL apod určitě ne).. Jelikož bydlím 420 km od Vás tak je to celkem dálka.. Děkuji

Re: šílená dálka

Datum: 19.06.2015 | Vložil: Katka

Dobrý den dopravu bohužel neposkytuji a ani nevyužívám firmu přepravu zvířat .Odběr miminka je vždy osobně nutný a to lidí jezdí i z větších dálek. V dnešní době dopravy není problém dojet vlakem autobusem autem.

Očkování

Datum: 01.05.2015 | Vložil: JAJKA

Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kolika týdnů můžu očkovat proti psince a vzteklině. Děkuji za odpověď (pište na email sarablazkova2@seznam.cz )

Re: Očkování

Datum: 02.05.2015 | Vložil: Katka

Dobrý den
Psinka
první vakcína v 6.–8. týdnu života miminka
druhá 3 týdny po první, tedy v 9.–11. týdnu života miminka
třetí 3 týdny po druhé, tedy ve 12.–14. týdnu života miminka
přeočkování po roce nebo dvou, podle druhu použité vakcíny
Vzteklina
první očkování fretky ve 3–6 měsících života
přeočkování fretky po roce nebo dvou, podle druhu použité vakcíny


pomoc

Datum: 21.03.2015 | Vložil: Marketa

Moc děkuji této mladé paní se vším jak o rady tak ukázky a vysvětlení jak říct slušně pro blbce vždycky jsem si přála fretku rodiče mi ji nekoupili a jak šel čas tak jsem váhala jestli ano nebo ne čtení a učení na internetu skoro denně a váhala jsem proto jsem navštívila chovatele v mé blízkosti byla jsem uchvácena na to kolik jich máte jak jsou sehraní jak si hrají a jak je máte krásně doma ve velkém bytě s prostorem pro ně Čekala jsem množírnu jak se píše třeba na internetu ať si lidi dávají pozor že majitel píše v bytě baráčku a pak vás nepustí ani do baráku a fretky mají venku ve volieře a nebo někde nasáčkované v malém prostoru se zápachem klasické šelmy nebo zverimexu :-) za mě super spokojená a nadšená až si domu dovezu od vás miminko na které se už neskutečně těšíme :-)

Kočka a fretka

Datum: 08.03.2015 | Vložil: Eva

Dobrý den, Prosím o radu. Mám dvouletého kastrovaného freťáčka. Je hodný, milý a kouše jen při hrách. Chtěli bychom si pořídit kotě. Je nějaká šance, že freťák nebude kotě terorizovat a ubližovat mu ??
Děkuji za radu a přeji hodně spokojených fretek a jejich majitelů.

Re: Kočka a fretka

Datum: 08.03.2015 | Vložil: Katka

Dobrý den měla jsem taktéž kocourka do doby než nám ho ukradli do té doby si hrál normálně s fretkama a záleží hodně na povaze kočky i fretky většinou je fakt že se snesou a jsou vyjímky kdy fretka nebo kočka terorizuje.Nejlepší kombinace je kotě a fretčí mimčo.

Voditko a koupaní

Datum: 22.07.2014 | Vložil: Locika

Dobrý den,
Pořídili jsme si 9 týdení fretku. A chtěla bych se zeptat od kdy jí mohu koupat a ucit na voditko Děkuji pište prosím na email: PZeman666@seznam.cz Předem děkuji za rady.

Re: Voditko a koupaní

Datum: 23.07.2014 | Vložil: Katka

Poslaný email viz zkráceně: koupat nemusíte čím víc koupete tím víc se tvoří maz a tím větší typický pach fretky a pro fretku časté koupaní není vhodné zdravotně.Na vodítko můžete vzít mimčo až po všech očkování postrojek zakupte kožený nylonové jsou na prd. :-) Katka

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek